آموزش فروش حضوری

سود بردن بهتر از داشتن درآمد است

دیدگاهی که باید در زندگی شغلی به آن توجه کنید

در این مطلب به یک فلسفه مهم از دیدگاه جیم ران می‌پردازیم که در آن متوجه می‌شویم که سود بهتر است یا درآمد. این فلسفه‌‍ای است که تفکر شما را نسبت به زندگی شغلی‌تان تغییر می‌دهد و یا  خواندن آن پی می‌برید که سودک کردن بهتر از داشتن درآمد است. اگر آماده خواندن این مطلب هستید کاملا حواس و توجه‌تان متمرکز کنید چرا که شاید تا به‌حال این موضوع به گوشتان نخورده باشد.

در واقع هیچ‌کسی این موضوع مهم را در دوران تحصیل خود یاد نمی‌گیرد و اصلا به این فلسفه مهم پرداخته نمی‌شود. شاید همین الان شما در زندگی خود با توجه به شغلی که دارید درآمد ثابتی هم دارید اما ممکن است راضی نباشید و قانع‌تان نکند که این یکی از مسائلی است که شرکت سیکارو به آن فکر کرده است.

در این زمان بود که با این فلسفه آشنا شدیم: سود بردن از داشتن درآمد بهتر است. و این عبارتی است که همراه با این فلسفه می‌آید: درآمد داشتن باعث می‌شود تا بتوانید امرار معاش کنید که به در جایگاه خودش خوب است، سود بردن باعث می‌شود ثروتمند شويد که برای شما خیلی بهتر است. اما انتخاب با خود شماست که کدام‌یک را انتخاب کنید. شما هم اکنون ساز و کار، روش و ابزار لازم را برای نیل به این مقصود در اختیار دارید. سود بردن بهتر از داشتن درآمد است.

زمانی طولانی برای ایجاد یک کسب‌وکار و سودآوری لازم نیست. واقعا چقدر زمان لازم است تا به سود برسیم؟ فقظ لازم است ذره‌ای نبوغ به خرج بدهیم. پس سود بردن بهتر از داشتن درآمد است.

در واقع بهتر است که سرمایه در دستان مردم باشد. این جاست که نبوغ ایجاد می‌شود تا کالاها و خدمات به بازار عرضه شوند. راه رسیدن به این هدف کار پاره وقت است. اگر شما در آغاز مثلا بین ۱۰ تا ۱۵ ساعت در هفته برای این کار وقت بگذارید، در آن صورت با خود می‌گویید من شغلی تمام وقت برای داشتن درآمد و کاری پاره وقت برایسود بردن دارم.

چون سود بردن به ثروت ختم می‌شود. شاید کسی که هنوز این کار را تست نکرده‌است به‌راحتی از روی این موضوع بگذرد اما وقتی امتحانش کنید و به نتیجه برسید بسیار هیجان زده خواهید شد. و در پایان شما علاوه بر آنکه راهی برای امرار معاش و رزمرگی دارید بلکه راهی برای سود بردن و ثروتمند شدن هم دارید.

در اینکه سود بردن بهتر از داشتن درآمد است شکی نیست اما مهم خود شما هستید که این را باور کنید، تلاش کنید و امتحانش کنید. این روشی بدون ریسک در زمانی است که شما دیگر روی درآمد داشتن تمرکز نمی‌کنید و در وقت اضافه خود به سود بردن می‌پردازید.

این نکته را فراموش نکنید که شما می‌توانید در کنار شغل تمام وقت خود به این کار بپردازید. امتحانش برای همه مجانی است. فقط باید این جمله را فراموش نکنید : سود بردن بهتر از داشتن درآمد است. در نهایت به جایی می‌رسید که به خودتان می‌گویید : “هم اکنون من هم به صورت پاره وقت روی ثروتمند شدن کار می‌کنم و هم به صورت تمام وقت روی شغلم، اما زیاد طول نخواهد کشید تا به صورت تمام وقت روی ثروتمند شدن کار کنم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا